%d7%a9%d7%a7%d7%95%d7%a4%d7%99%d7%aa1

עזרו לילדים ובני נוער בסיכון להצטיין!

עזרו לנו להוביל ילדים ובני נוער בסיכון למצויינות

 

מרכז אורי זה בית לילדים ומתבגרים שמצמיח אותם להצלחות הגדולות בחייהם. אנחנו מצמיחים ילדים שלוקחים אחריות על עצמם, ששייכים למדינת ישראל, ששייכים לחברה הישראלית, ילדים שתורמים ובעיקר ילדים שמצליחים. מרכז אורי מלמד איך להצליח, אנחנו לא מוותרים לאף ילד ולא על אף ילד. מרכז אורי נקרא ע"ש תנ"צ אורי ויסקופ ז"ל שנפטר מדום לב פתאומי בשנת 2009 והינו חלק מהפעילות הארצית של עמותת צדק אשר פועלת מכל הלב למען ילדים ובני נוער מתקשים. המרכז ממוקם בלב ירושלים ומתחנכים בו כ 60 ילדים ובני נוער שמגיעים אלינו על רקע של קשיי התנהגות, ריכוז, למידה וקשיים חברתיים. אצלנו לומדים איך ללמוד, איך להצליח, איך להתגבר על הקשיים, לומדים כישורי חיים, לומדים לקחת אחריות על חייהם ובעיקר ממשים את הפוטנציאל האדיר שבתוכם. צוות המרכז מאמין מאוד בכל ילד שנכנס אלינו וביכולות שחבויות בכל אחד אחת. הילדים זוכים לצוות מקצועי, מחבק, תומך ואוהב, במטרה להובילו למצויינות. יש לנו אמונה גדולה בילדים וביכולות שלהם. במרכז אורי חותרים למיצוי הפוטנציאל הלימודי, החינוכי, החברתי והתפקודי של הילדים.  אנחנו מעניקים לכל ילד הזדמנות חדשה להצלחה. המרכז שם דגש על חינוך לערכים ומוביל את ילדיו להשתלבות בחברה הישראלית כאזרחים תורמים ומועילים.  אצלנו בסופו של דבר – כולם מנצחים, ובגדול!  מרכז אורי זה לא סתם בית – אלא זה הדרך שלי להצלחה!

 

מרכז אורי הוא מרכז קהילתי ללא מטרות רווח שלא נתמך ע"י גורמים ממשלתיים, אלא מאנשים טובים שתורמים למען דור העתיד של כולנו. להורים השתתפות כספית סמלית קטנה, אולם המרכז מקבל פניות רבות של משפחות קשות יום, שלא מתאפשר להן להוביל את הילד שלהם למימוש הפוטנציאל האדיר שבו ולצערנו אנחנו מתקשים לגייס עבורם כסף – כסף להצלת נפש של ילד, כסף להעצמה שלו, כסף למימוש הפוטנציאל שבו!

 

רגע לפני ראש השנה אנחנו במרכז אורי יוצאים במסע גיוס כספים מיוחד עבור 15 ילדים ונערים שמשפחותיהם לא יכולות לשלם עבור פעילותם במרכז ובכלל עבור ההתפתחות הנפשית התקינה של הילד.

 

בשביל שנוכל להוביל אותם לזכות הגדולה שנקראת הצלחה, אנחנו צריכים לגייס 20,000 ₪ – וכאן אנחנו פונים אליכם, אנשים טובים, שתעזרו לנו לגורם לילדים האלה לחייך. הם לא אשמים במצב הכלכלי המורכב של הוריהם. בואו להיות שותפים בעיצוב עתידם. 

גם לכם הילדים חשובים?

כנסו לכאן ותעזרו לנו להוביל אותם למצויינות!!!!